Українські інтернет провайдери при розгортанні інфраструктури насамперед приділяють увагу великим мегаполісам та великим містам. Територія, що не входить до міського середовища, страждає від нестачі такого блага цивілізації, як інтернет. Але це проблема цілком вирішувана і не становить жодної складності. Мешканці передмість, котеджних селищ та сіл можуть скористатися альтернативним варіантом та стати абонентом мобільного оператора, при цьому вони отримують якісний зв'язок та доступ до всесвітнього павутиння.
Інтернет за межею міста: шляхи вирішення проблеми
Організація точки доступу не займе багато часу, потрібно лише ретельно вивчити зони покриття, що працюють у даному населеному пункті стільникових провайдерів, визначити найкраще місцезнаходження БС та вибрати постачальника послуг. Потім, виходячи з отриманої інформації та керуючись своїми потребами, придбати комплект мережного обладнання для бездротового 3G/4G інтернету.
Дане рішення не тільки є оптимальним, але й має незаперечні переваги:
1. Доступність обладнання пояснюється наявністю величезного асортименту мережевих пристроїв від різних виробників як у магазинах столиці, так і по всій Україні.
2. Забезпечення стабільного, високошвидкісного з'єднання гарантує вирішення більшості завдань користувача в режимі онлайн;
3. Можливість самостійної організації точки доступу, без серйозних капіталовкладень та залучення дорогих фахівців.
4. Демократична вартість комплекту на тлі єдиної можливості доступу до мережі.
Бездротовий інтернет в приватному домоволодінні
Підключення інтернету в приватному будинку - це стандартна процедура, яка починається з пошуку інтернет-провайдера, що працює в даному регіоні. Якщо операторів кілька, то необхідно провести аналіз технічних можливостей і тарифів кожного. Головна умова якісного інтернету - це дистанція від передавача до місця розташування будинку, чим ближче, тим краще. Варто зазначити, що максимально допустима відстань в умовах прямої видимості не повинна перевищувати 50 м. За наявності такої можливості договір укладають з оператором, у якого зона покриття більша і ефективніша.
Комплект мережевого обладнання включає такі пристрої:
• зовнішня антена спрямованої дії з коефіцієнтом посилення від 6 dB до 36 dB;
• мережний адаптер для інтеграції модему чи маршрутизатора;
• коаксіальний кабель передачі радіосигналу мобільного зв'язку;
• 4G WIFI роутер або USB-модем.
Встановлення підсилювальної зовнішньої антени здійснюється на даху будинку або на щоглі, що стоїть окремо, на висоті не менше 4 метрів. Диполь прямує у бік базової станції обраного стільникового оператора. Монтажний кронштейн та необхідне кріплення поставляється разом з антеною.
Комплект мережного обладнання не тільки створює альтернативу дротовому інтернету, але й зможе стати вигідною заміною супутниковому з'єднанню з глобальною мережею. Мережевий набір обійдеться значно дешевше, ніж дороге супутникове обладнання. Комплект, за потреби, можна демонтувати, перенести в інше місце та створити точку доступу. З супутниковим набором це зробити набагато складніше, він може не заробити в новому розташуванні через унікальний рельєф або наявність явних перешкод.
Не впевнені у виборі? Ми будемо раді допомогти Вам!
Показано від 1 до 16 з 74 (всього сторінок: 5)