4G Антени: для чого вони потрібні
Антени необхідні будь-якій приймає і передавальному обладнання. Для якісної роботи сучасного пристрою однієї вже недостатньо. Сам по собі гаджет приймати і передавати радіохвилі не зможе. Вбудовані антени є в телефонах, смартфонах, роутерах. Вони можуть бути зовсім непомітними, тому що заховані усередині корпусу.
Потужність сигналу залежить від передавального пристрою, антена його підсилює і робить стійкіше. При видаленні від базової станції стільникового оператора вбудованої антени може стати недостатньо, в цьому випадку додатково підключають зовнішню. Для цього на корпусі пристрою повинен бути передбачений спеціальний роз'єм. Підключення зовнішньої 4G антени дозволяє отримати сигнал і стабільний високошвидкісний мобільний інтернет в місцях де без антени взагалі немає покриття оператора. На сьогодні існує кілька основних типів LTE 4G і підходити до вибору найкращого рішення потрібно індивідуально. Давайте разом розберемося яка 4Г антена підійде саме Вам.
Види 4G Антен
Є кілька різновидів антен:
- Спрямовані 3G / 4G антени моделі хвильової канал. Задіяні в зонах невпевненого прийому сигналу, при відстані до 25 км від станції мобільного оператора. Краще показали себе в мережах 3G UMTS. Відрізняються вузькою діаграмою спрямованості, тому при монтажі їх орієнтують на станцію мобільного оператора. Найчастіше виготовлені з алюмінієвих сплавів, стійкі до атмосферних впливів і перепадів температур. За зовнішнім виглядом спрямовані антени нагадують телевізійні. Блок живлення не передбачений, посилення відбувається за рахунок особливостей конструкції.
- Панельні або планшетні. Зовні нагадують компактну панель, естетично привабливі, можуть бути змонтовані як всередині квартири, так і зовні приватного будинку. З'явилися порівняно недавно, але вже набули широкого поширення. У порівнянні з спрямованими мають більш широкий кут огляду.
- Панельні антени, що підтримують технологію MIMO, використовуються для прийому сигналу в мережах 4G LTE. Усередині їх встановлено відразу кілька антен з горизонтальною і вертикальною поляризацією, що дає можливість приймати як прямий, так і відбитий сигнали. Така технологія дозволяє посилити слабкий сигнал, при цьому збільшити в кілька разів швидкість прийому і передачі даних. Приймально-передавальні пристрої з підтримкою технології MIMO можуть приймати сигнали на відстані від 5 до 25 км від станції мобільного провайдера, відстань залежить від коефіцієнта посилення.
- Всеспрямовані 3G / 4G антени відрізняються круговою діаграмою спрямованості. Вони здатні приймати відбиті сигнали, тому частіше встановлюються на міській території. Коефіцієнт посилення, як правило, невеликий. Монтуються диполі зовні приміщення. До цього типу приймально-передавальних пристроїв відносяться і антени автомобільні.
- Кімнатні антени відрізняються невисоким коефіцієнтом посилення, мають широку діаграму спрямованості, частіше встановлюються на вікнах міських квартир. Орієнтуються в сторону станції постачальника послуг, але не вимагають ретельності при налаштуванні напрямки.
Потрібна допомога з вибором антени? В цьому Вам допоможе менеджер інтернет-магазину ITcentre. Він також допоможе правильно підібрати обладнання і всю необхідну комплектацію. Телефонуйте за вказаною на сайті телефону.