Інтернет-провайдер Lifecell з'явився в Україні в 2004 році під логотипом Life:). За короткий час він пройшов шлях від пересічної телекомунікаційної компанії до гіганта вітчизняного мобільного зв'язку. В основу діяльності було покладено оснащення прогресивним високотехнологічним обладнанням, впровадження інноваційних технологій, розробка доступних та вигідних тарифів. У 2016 році компанія провела ребрендинг, змінивши назву та кольори товарного знаку. Наразі зона покриття оператора займає 98,6% території України, а кількість абонентів перевищила 14 млн осіб.
2015 для компанії був ознаменований освоєнням стандартів зв'язку третього покоління та наданням своїм користувачам якісного високошвидкісного 3G інтернету з можливість прийому інформації до 63,3 Мб/с. На даний момент не всі населені пункти охоплені новою послугою, але зона постійно зростає.
4G модеми для мережі Lifecell
Організувати доступ до високошвидкісного 3G інтернету досить просто, але для цього знадобиться спеціальне обладнання. На щастя, український ринок мережевих пристроїв наповнений сучасними гаджетами, у тому числі й від Lifecell. Вони приваблюють стильним дизайном, компактними розмірами та блискучими технічними характеристиками. Просте підключення та функціональні можливості порадують будь-якого користувача. Девайс у будь-якому місці, де є покриття Lifecell, забезпечить високошвидкісним з'єднанням, що дає можливість безперешкодно користуватися сайтами, користуватися електронною поштою, переглядати відеоконтент, спілкуватися в соціальних мережах та месенджерах в режимі онлайн і навіть організувати та вести власний бізнес на просторах інтернету.
Тарифи Lifecell не залишать користувача байдужим. Широкий вибір тарифних планів з безліччю послуг та акцій, різним обсягом трафіку та доступними цінами дозволить придбати пакет, як новачкові, так і досвідченому користувачеві. Особливою популярністю користується безлімітний тариф, протягом оплаченого періоду користувач отримує необмежений трафік та звільняється від необхідності постійного контролю над його витратою.
Типи USB модемів для Lifecell
Як показує практика, найбільш затребуваним обладнанням вважаються портативні девайси, що є звичайною флешкою. Вони підкуповують компактними розмірами та мініатюрною вагою, що дозволяє носити їх у кишені чи жіночій сумочці, завжди мати під рукою. Для підключення не потрібно жодних дротів, достатньо зняти пластикову кришечку і вставити модем сталевим конектором USB-порт. Пристрій підтримує технологію Plag&Play, тому всі параметри будуть виконані автоматично.
Модеми поділяють на два типи:
Радіус дії локальної мережі та кількість можливих підключень вказані у паспорті мобільного модему. Оснащення девайса карткою пам'яті перетворює його флеш накопичувач.
Критерії вибору мобільного Lifecell маршрутизатора
Затребуваність Wi-Fi роутера для оператора Lifecell пояснюється компактністю, простотою введення в експлуатацію, легкістю транспортування та комфортом використання. Девайс зручно брати в подорож, у тому числі і за кордон, відрядження по всій країні або на недільний уїк-енд на дачу.
Під час придбання необхідно звернути увагу на такі нюанси:
1. 3G USB модем Lifecell, що забезпечує інтернет один пристрій, до якого і підключений;
2. 3G USB модем Lifecell із вбудованим модулем WIFI, що підключає до павутини гаджет, в який інтегрований, дає можливість через локальну бездротову мережу під'єднатися іншим користувачам.
Вбудований акумулятор повинен мати достатню потужність для тривалої автономної роботи.
Обов'язкові роз'єми для зовнішньої антени, що у разі слабкого інтернет сигналу стабілізує з'єднання і прискорить завантаження в кілька разів.
- Наявність сенсорного дисплея спростить контроль рівня заряду акумулятора, стану мобільної мережі, обсягу трафіку та кількості користувачів, підключених до WIFI.
- Для організації домашньої мережі слід вибирати пристрій із числом можливих підключень відповідно до конкретних потреб.
Не впевнені у виборі? Ми будемо раді допомогти Вам!
Показано від 1 до 16 з 19 (всього сторінок: 2)